2021-04-30 19:03 17 wyświetleń

Międzynarodowa misja nauczania języka polskiego za granicą

Cel
Głównym celem tego projektu jest umożliwienie obcokrajowcom zrozumienia języka polskiego w celu przygotowania wyjazdu do Polski oraz ułatwienia przyjęcia na polskie uniwersytety.
Jako misjonarz będziesz uczyć podstaw języka polskiego młodym studentom i dorosłym: nauczysz ich czytać w tym języku.

Plany działania i następcze
Programy szkoleniowe przedstawiliśmy w dokumentach zwanych Planami działań i monitoringu. Używamy ich do kierowania i planowania pracy, którą będziesz wykonywać. Co roku dokumenty te pozwalają nam również ocenić przeszkolonych przez Ciebie uczniów.

Profil odpowiedni do prowadzenia zajęć z informatyki
- znawca języka polskiego
- Mieć średni lub podstawowy poziom języka angielskiego
- Dowiedz się, jak korzystać z systemu Windows i standardowego oprogramowania biurowego.
- Umiejętność przekazywania przesłania edukacyjnego

Twoje zadania jako misjonarza
Twoje główne misje:
- Nauczanie pojęć języka polskiego: Będziesz interweniował w ośrodkach szkoleniowych, z którymi współpracujemy i pomożesz uczniom i dorosłym w doskonaleniu umiejętności językowych. Nauczysz ich podstawowych pojęć, takich jak wymowa i gramatyka.
- Nadzór nad lekcjami: będziesz nadzorować miejscowych nauczycieli podczas porannych zajęć i pracy z dziećmi w wieku 15 i 18 lat.
- Organizuj grupy dyskusyjne: w ośrodku szkoleniowym lub w szkole można również prowadzić konwersacje w języku polskim. Biegła znajomość tego języka jest rzeczywiście niewątpliwym atutem dla studentów. Pomożesz uczniom poprawić wymowę i słownictwo.

Wyżywienie i zakwaterowanie
Zostaniesz zakwaterowany w komfortowo wyposażonych, czystych i bezpiecznych mieszkaniach socjalnych. Będziesz mógł dowiedzieć się więcej o lokalnym stylu życia i porozmawiać o swoich krajach. Ten rodzaj zakwaterowania to najlepszy sposób na pełne zanurzenie się w obcych kulturach. Twoje pierwsze 30 dni jedzenia są bezpłatne i obejmują trzy posiłki dziennie. Po tych dniach możesz zapisać się na dietę lub osobiście zajmować się posiłkami.

Wynagrodzenie i czas wolny
Miesięczne wynagrodzenie wynosi 2500 GBP zwolnione ze wszystkich podatków. Do tego zostaną dodane bonusy.

Bezpieczeństwo i wsparcie
Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Mamy wiele procedur, które pozwolą Ci jak najlepiej zainwestować w swoją misję, korzystając z wysokiej jakości wsparcia. Nasze lokalne zespoły są dostępne 24 godziny na dobę i sprawdzą, czy wszystko idzie najlepiej w Twoim miejscu pracy i miejscu zakwaterowania. Możesz zadzwonić do nich w dowolnym momencie i w razie problemu.

Odległość: 8544 km
Użytkownik: IntJobs
Data utworzenia: 2021-04-30 19:03:05
Data aktualizacji: 2021-04-30 19:03:05
Miejsce spotkania: 37.35410800, -99.99999999