2021-04-30 19:11 15 wyświetleń

Międzynarodowy projekt mikrofinansowy za granicą

Międzynarodowy projekt mikrofinansowy za granicą

Kraje docelowe: Angola, Republika Zielonego Przylądka, Ghana, Mozambik, Kanada i Argentyna

Cel projektu
Projekt ten ma na celu wsparcie małych przedsiębiorców w Tanzanii i Mozambiku w rozwoju ich działalności gospodarczej. Aby pomóc im osiągnąć niezależność finansową, zapewniamy szkolenia biznesowe oraz niewielkie, nieoprocentowane pożyczki finansowe.
Wszyscy beneficjenci tego programu to kobiety starające się zapewnić swoim rodzinom stały dochód. W wielu przypadkach praca ich mężów nie wystarcza do utrzymania przyzwoitej jakości życia w domu. Czasami tylko niektórzy beneficjenci mogą pracować.
Dzięki mikrokredytom możliwe staje się rozpoczęcie małej działalności komercyjnej, dobry sposób na zaspokojenie potrzeb rodziny.
Jako Coach będziesz odgrywać kluczową rolę w zarządzaniu projektami i dzieleniu się wiedzą. Jednocześnie zdobędziesz unikalne doświadczenie terenowe w kraju rozwijającym się.
Będziesz mieszkać w stolicy, będziesz pracować zarówno w miastach, jak i na wsi.

Profil odpowiedni dla tego projektu
Absolwenci lub specjaliści w dziedzinie finansów - Rozwój międzynarodowy - Handel międzynarodowy - Marketing i działania komercyjne - Przedsiębiorczość.

Zadanie jako misjonarz
Podczas misji mikrofinansowej w Tanzanii będziesz mógł m.in .:
• Zapewnij beneficjentom cotygodniowe szkolenia biznesowe
• Przeprowadzać wizyty domowe i wywiady z osobami ubiegającymi się o pożyczki finansowe
• Zarządzaj kontami pożyczkowymi i monitoruj beneficjentów programu
• Opracowywanie strategii marketingowych dla kobiet-przedsiębiorców

Wyżywienie i zakwaterowanie
Zostaniesz zakwaterowany w komfortowo wyposażonych, czystych i bezpiecznych mieszkaniach socjalnych w Arusha (Tanzania), Maputo (Mozambik) lub Luanda (Angola). Będziesz mógł dowiedzieć się więcej o lokalnym stylu życia i porozmawiać o swoich krajach. Ten rodzaj zakwaterowania to najlepszy sposób na pełne zanurzenie się w obcych kulturach.
Zawsze będziemy starać się umieścić Cię u rodziny goszczącej z jednym lub kilkoma innymi wolontariuszami / stażystami. Twój pokój będzie prosty, ale wygodny, czysty i bezpieczny.
Twoje pierwsze 30 dni jedzenia są bezpłatne i obejmują trzy posiłki dziennie. Po tych dniach możesz zapisać się na dietę lub osobiście zajmować się posiłkami.

Wynagrodzenie i czas wolny
Miesięczne wynagrodzenie to 3000 USD zwolnione ze wszystkich podatków. Do tego zostaną dodane bonusy.
Skorzystaj ze swojej misji, aby doświadczyć życia w sercu Afryki. Dowiedz się o tradycyjnych kulturach lokalnych, odwiedzając lokalne wioski.
Poznasz innych wolontariuszy / stażystów, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie lub w grupie zwiedzać kraj.

Bezpieczeństwo i wsparcie
Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Mamy wiele procedur, które pozwolą Ci jak najlepiej zainwestować w swoją misję, korzystając z wysokiej jakości wsparcia. Nasze lokalne zespoły są dostępne 24 godziny na dobę i sprawdzą, czy wszystko idzie najlepiej w Twoim miejscu pracy i miejscu zakwaterowania. Możesz zadzwonić do nich w dowolnym momencie i w razie problemu.

Odległość: 8544 km
Użytkownik: IntJobs
Data utworzenia: 2021-04-30 19:11:01
Data aktualizacji: 2021-04-30 19:11:01
Miejsce spotkania: 37.35410800, -99.99999999